Обрані товари
0
Обрані артисти
0

останні новини

Masha Danilova презентувала нову пісню “OLD MONEY” про лицемірство та фальшивість цього світу

05.06.2024

5 червня українська співачка Masha Danilova презентувала нову пісню “OLD MONEY”. 

"OLD MONEY" – це драйвова пісня про штучність та пафос, які зовсім не красять людину. Вона зосереджується на тих, хто створює гарну обкладинку, але залишається черствим всередині. Співачка критикує лицемірство та фальшивість людей, які намагаються справити враження розкішшю й статусом, приховуючи свої справжні почуття та наміри. Слова пісні викривають порожність ілюзорного світу, де важливішим є зовнішній вигляд, а не внутрішня сутність. 

Музика, сповнена енергії та ритму, підсилює послання іронії та сарказму, підкреслюючи контраст між гламурним фасадом і реальною порожнечею за ним. Кліп на пісню іронізує над пафосом цього світу. В кліпі дійсно присутнє дещо штучне – це гроші, але завдяки продажу свого благодійного мерчу “OLD MONEY”, Masha Danilova збирає цілком справжні на допомогу дітям.

Моя творчість – це мій спосіб висловити протест проти світу, де зовнішній шик важливіший за справжність. Я хотіла показати, що під маскою розкоші часто ховається порожнеча. Ця пісня про те, як важливо залишатися собою, навіть якщо це означає йти проти течії та бути незрозумілим для інших

– ділиться Masha Danilova.

Розкажи про це друзям!