Обрані товари
0
Обрані артисти
0

останні новини

VERA: На світлу сторону з темним каре... і черговою україномовною піснею

23.03.2023

VERA - Такі ми люди Радіо Прищепкін TOP40.IN.UA
VERA

Співачка VERA, яка раніше була нам відома як Віра Брежнєва, відзначилася не лише новим україномовним синглом, але й радикальною зміною свого зовнішнього вигляду. Співачка показала нове відео на композицію "Такі ми люди" і здивувала фанатів своїм темним каре, яке замінило її звичайне довге світле волосся.

Нова пісня "Такі ми люди" розповідає про внутрішню силу, яку має кожна людина, але яку ми часто забуваємо у повсякденному житті. VERA наголошує на тому, що у нас є суперсила всередині нас, яку необхідно пам'ятати, особливо в найтемніші часи.

VERA розповіла, що ця пісня є особливою для неї, оскільки відображає її особисті внутрішні трансформації. В коментарях до відео виконавиця зазначає, що останнім часом глибоко занурювалася в себе і відчуває себе по-іншому, ніж раніше.

Фанати вже встигли висловити свої враження в коментарях під відео. Вони пишуть, що ця робота Віри - її найкраща, і відзначають, що вона прекрасно співає рідною мовою. Багато хто зазначив, що вони раді, що співачка вирішила змінити свій стиль, обрати світлу сторону і відмовитися від кривавих рублів.

Розкажи про це друзям!