Обрані товари
0
Обрані артисти
0

останні новини

Христина Соловій перевтілилась у Мавку в новому кліпі до саундтреку мультфільму - дивовижні кадри!

14.03.2023

Мавка. Лісова пісня - Христина Соловій Радіо Прищепкін Слухати онлайн TOP40.IN.UA
Студія Animagrad (FILM.UA Group)

Христина Соловій потрапила до ротації на Радіо Прищепкін з піснею-саундтреком до анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня". Паралельно з цією подією співачка випустила кліп на цей трек, де перетинаються два світи: герої анімаційного фільму та сама Христина, яка зображає Мавку у реальному світі.

Для Христини створення саундтреку та кліпу було важливим кроком до створення нової культурної спадщини України, що є триб’ютом Лесі Українці. Вона розповіла, що "Лісова пісня" Лесі Українки є настільною книгою ще з дитинства, а образ Мавки - улюбленим в українському бестіарії. Однак, переглядаючи робочі матеріали мультфільму, Христина зрозуміла, що історія та образ Мавки в анімаційному фільмі зовсім інші, ніж у драмі-феєрії Лесі Українки. Тому вона поставила перед собою завдання написати пісню, лірика та музика якої будуть натхненні Лесиними поезіями та стилем словопису.

Слова та музику до "Лісової пісні" написала сама Христина Соловій, а за аранжування відповідали саундпродюсери Павло Литвиненко та Євген Філатов (The Maneken). Режисером-постановником відеороботи був Андрій Колесник, оператором-постановником - Сергій Ревуцький, а образ створили Віталій Бірківський та Дмитро Грушківський.​

Розкажи про це друзям!