Обрані товари
0
Обрані артисти
0

останні новини

YAKTAK та KOLA вразили спільною піснею: Чи буде «Порічка» цього літа лунати з кожного вікна?

06.04.2023

Фото: прес-служба виконавців

6 квітня лірична душа KOLA та хлопець з гітарою YAKTAK презентували романтичний трек про взаємне кохання "Порічка".

За останній час YAKTAK записав у дуеті з українськими зірками кілька зворушливих пісень, які отримали велику популярність серед слухачів, KOLA також має не одну колаборацію як з вітчизняними артистами, так і закордонними. Їхні пісні полюбилися прихильникам за щирість, проникливість та глибину. Але спільний трек "Порічка" - особливий, адже це перша пісня в репертуарі кожного з них, яка має такий легкий, теплий та літній характер. Вона про зворушливе, радісне та приємне кохання, де люди щасливі разом і радіють, як діти.

"У нас з Яриком дуже схожий вайб - він, так само як і я, відчуває відповідальність перед своїми слухачами, бо кожна пісня є думками артиста, і коли вони класні, щирі, красиві, такі, за якими можна йти вперед, - мені такий підхід дуже імпонує" - прокоментувала KOLA дует з YAKTAK.

Спільна робота Насті та Ярослава наповнює теплом і викликає щиру посмішку. У сюжеті композиції закохана пара зізнається одне одному у своїх світлих почуттях, а чоловік порівнює свою обраницю зі стиглою, солодкою ягідкою порічки.

"Написання “Порічки” відбулось на одному диханні після перегляду відео, які були зняті влітку. Пісня пронизана атмосферою найтеплішої пори року та щасливими моментами. Хочеться, щоб цей трек занурював кожного у власні приємні спогади, де тепло, солодко, весело та немає турбот. І я сподіваюсь, ця пісня стане саундтреком літа"  – поділився YAKTAK.

"Хочу, щоб кожна жінка України завжди відчувала себе порічкою, незалежно від віку, бо краса кожної людини  – це її душа, в якій стан стиглої ягоди може жити все життя. Дівчата, ця пісня для вас. Нехай поруч з вами будуть справжні, мужні, сміливі чоловіки, з якими ви завжди будете відчувати себе коханими та красивими"  – додала Настя.

Пісня вже в ротації Радіо Прищепкін. Тисніть кнопку “плей”, що на горі, та насолоджуйтеся найсвіжішими українськими хітами.

Розкажи про це друзям!