Обрані товари
0
Обрані артисти
0

ТОП-40 СЬОГОДНІ

Radio Прищепкін: Той самий Топ-40 українських пісень у квітні 2024

Хіт-парад українських пісень квітен 2024
Максим Бородін

Квітень 2024 року був насиченим на музичні відкриття та підтвердження майстерності вже улюблених виконавців української музичної сцени. Радіо Прищепкін, яке славиться своєю відданістю найсвіжішим і найяскравішим хітам, представляє свій щомісячний хіт-парад з 40 найкращих пісень України в квітні 2024 року. Ці треки доступні для прослуховування онлайн на платформах радіостанції, де меломани, що слідкують за сучасною музикою України, можуть знайти все від легкої популярної музики до зухвалої альтернативи.

Українська музика 2024: різноманітність та інновації

У 2024 році українська музика вразила своєю різноманітністю та інноваційністю. Від акустичних балад до бурхливих електронних треків, українські артисти не припиняють експериментувати з формами та звучаннями. Сучасні хіти, які стали особливо популярними в квітні, підкреслили глибину таланту, який продовжує розвиватися у країні.

Топ музика 2024 Україна: слухайте безкоштовно цілодобово

Радіо Прищепкін пропонує широкий спектр пісень, доступних для цілодобового безкоштовного прослуховування, дозволяючи насолоджуватися високоякісною українською музикою де і коли завгодно.

Хіт-парад українських пісень квітня 2024: від зірок до новачків

Хіт-парад українських пісень квітня 2024 включив треки як відомих зірок, так і новачків, кожен з яких зміг зачарувати слухачів своєю унікальністю. Від "класних пісень - сучасні слухати" до найбільш трендових електронних композицій, українська музична сцена продовжує радувати та вражати. Слухати музику онлайн безкоштовно як завжди можна за допомогою Радіо Прищепкін на численних платформах.

З кожним роком українська музична індустрія демонструє свою здатність не лише йти в ногу зі світовими трендами, але й створювати власні, унікальні та захоплюючі тренди. Радіо Прищепкін залишається одним з головних джерел найсвіжіших і найактуальніших треків, і квітневий хіт-парад це чудово демонструє. Залишайтеся з Радіо Прищепкін, щоб відкривати нову українську музику кожен день!

Запрошуємо вас насолодитися ексклюзивним нашим плейлистом на Spotify! Завжди актуальний плейлист Radio Прищепкін / Ukrainian Top-40. Слухай найхітовіше з нового українського! Зануртеся в атмосферу найкращих хітів від Радіо Прищепкін. Відчуйте ритм і насолоду від кожної мелодії!

40

Teslenko

Мінуси

39

alyona alyona & Jerry Heil

Teresa & Maria

38

SUROV

Лінії

37

DOROFEEVA

А я все плакала

36

Настя Балог

Калатало

35

БАБКІН СЕРГІЙ

Жити у віках

34

ТАРАБАРОВА СВІТЛАНА

Моя остання нервова клітина

33

YURCASH

Тільки не сьогодні

32

KALUSH & KRUTЬ

Десятка

31

АНТИТІЛА

Ти саме та

30

LAUD & YARIMA

Забирай

29

KATARINA

СОНЦЕ

27

КАРОЛЬ ТІНА

Троянди

25

KHAYAT

Побєда-Транс

24

DANTES

Я залишуся молодим

23

MOLODI

Тобою хворію

22

Океан Ельзи

Відповідь

21

YOGEN & KOLABA

Я буду тим

20

ONƎ MORE

Tulpany

19

Domiy

Тепло так

18

KOLA

Міліметр

17

EL КРАВЧУК

Голлівуд

16

MONATIK

Вічно танцююча людина

15

IVAN NAVI

Біжи по небесах

14

ТНМК & Ріаnобой

Легенди

13

Domiy

Нагадай

12