Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ЛЕСИК І КАРПО

ЛЕСИК І КАРПО - україномовний музичний гурт.

Ще до початку 2021 року існували два окремих колективи - ЛесикСам та Пан Карпо. У кожного з учасників дуету була своя історія та свій творчий шлях. Та дивним чином хлопці знайшли один одного і тепер на українській сцені - нова група Лесик і Карпо.

5 липня 2021 року світ почув першу спільну пісню від ЛЕСИК І КАРПО - "Киця захотіла на море" та побачив відеокліп до неї. 

Лесик – це вже відомий вам музикант ЛесикСам. Карпо - колега Лесика по музичному цеху, який сам себе описує так: «Це чувак, який вивчив всю ментальність української культури. Жив і творив собі в містечкові і співав пісні та відчував від чого людям весело і кайфово веселитися».

З таким життєрадісним посилом і була створена команда Лесик і Карпо, котра, до речі, не є дуетом. Насправді у групі 10 музикантів і всі професіонали своєї справи, а багато хто навіть з консерваторською освітою. Крім пісні про Кицю, що хоче на море слухачам Радіо Прищепкін також відома пісня “Ламборджині”. За словами Лесика це композиція зовсім не про автомобіль: «Як завжди – про кохання. Про кохання до дівчини, у якої голубі очі і «я тобі за твої очі подарую ламборджині». Якось так – по складу до ладу».

Лесик і Карпо мають повноцінну життєрадісну концертну програму і планують, що їхній колектив довго і щасливо буде тішити слухачів своїми піснями.