Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ГІГА СТЕПАН

Гіга Степан - український естрадний співак, композитор, народний артист України.

Хто він: людина-мем чи музикант, чиї пісні нам зараз необхідні? Співак Степан Гіга переживає нову хвилю популярності: йому присвячують виступи стендапери, молодь заслуховує в ТікТоці, а квитки на концерт розлітаються вмить. 

Слухачі Степана Гіги діляться на три групи: першим давно подобаються пісня Гіги, другі дізналися про нього відносно недавно, треті почули про виконавця вперше.

Він родом із Закарпаття, а зараз живе в Івано-Франківську. З дитинства займався вокалом, грав на баяні, до музичного училища вступив лише з четвертої спроби.

Вікіпедія каже, що у 2002 році Гіга першим у незалежній Україні продав мільйон записів альбому «Вулиця Наталі». Тоді ж став народним артистом України.

У телешоу «Міняю жінку» Гіга є героєм одного з випусків і виглядає поганим батьком і чоловіком. Співак запевняє, що це неправда, а телевізійники з 1+1 навмисно його очорнили.

На київських концертах разом з батьком заспівають донька та син — Квітослава та Степан Гіга-молодший.

Сам співак не вважає себе феноменом, але мріє, що пісні Гіги разом з «Червоною рутою» та «Черемшиною» співатимуть на весіллях і вважатимуть народними, хоча твори мають авторів.

Три головних хіти його репертуару — «Золото Карпат», «Цей сон» та «Яворина».

Пісня «Золото Карпат» написана 23 роки тому. Але публіка знову й знову хоче чути її. Тому зараз співак трохи змінює аранжування старих хітів. «Цей сон» йому доводиться виконувати на концертах двічі, бо про це просять глядачі.

Текст «Яворини» авторства Степана Галябарди — це реквієм памʼяті відомого виконавця Назарія Яремчука. Гіга створив музику та виконав пісню у 1995 році. Зараз композиція є його візитівкою. Відео має 21 мільйон переглядів на Ютубі. Щемкі коментарі додаються щодня, причому деякі автори пишуть з окупації чи з передової.