Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ЛУНА

Луна - українська співачка, авторка пісень, а також модель та фотограф, солістка гурту «Луна».

До початку музичної кар'єри Кристина знімалася в кліпах гурту «Quest Pistols» на пісні «Забудем все», «Ты так красива», «Бит», а також була режисеркою кліпів для Юлії Nelson, IYA, Ноггано та гурту «Нервы». Окрім цього, написала та записала свою першу українськомовну пісню «Виграй».

20 травня 2016 року в Києві відбулася презентація альбому під назвою «Маг-ни-ты». Альбом дебютував у ТОР 20 iTunes України та другу в iTunes Росії. Після цього відбувся осінній тур «Затмение», у рамках якого проєкт «Луна» дав живі шоу в Москві, Єкатеринбурзі та Ризі.

27 жовтня 2016 року проєкт «Луна» випустив мініальбом «Грустный дэнс», який у перший день зайняв першу позицію в iTunes України.

2017 — наш час: «Остров свободы» та «Заколдованные сны»

4 квітня 2017 року відбулася прем'єра пісні «Пули» та відеокліпа для неї, «Пули» стали лід-синглом до другого студійного альбому колективу. 18 липня 2017 року вийшов другий сингл «Огонёк», разом з синглом з'явилося музичне відео неоднозначного спрямування, що стало початком нового етапу творчості Кристини та проєкту «Луна».

27 жовтня того ж року відбувся реліз третього синглу «Друг», музичне відео для якого було відзняте одним кадром. Тоді ж стала відома назва майбутньої платівки — «Остров свободы». Випуск альбому відбувся 17 листопада 2017 року, до нього увійшли вісім пісень. Тоді ж Луна оголосила, що «Остров свободы» є складовою частиною дилогії і що випуск другої частини альбому, що отримала назву «Заколдованные сны», заплановано на весну 2018 року. Пізніше у своєму Instagram-акаунті Кристина заявила, що реліз альбому «Заколдованные сны» відкладено на осінь 2018 року.

Після початку повномасшного вторгнення РФ до України, скасувала тур по Росії та заявила про скасування виходу російськомовного альбому «Ведьмина рука».

30 вересня презентувала україномовний трек «Ще раз».

Розкажи про це друзям!