Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ДУМАНСЬКА ЮЛІЯ

Юлія Думанська - українська співачка.

Львів’янка Юлія Думанська ходила до звичайної школи, а в глибині душі прагнула до творчості та самореалізації. Мабуть, саме тому вона намагалася спробувати себе у найрізноманітніших сферах — хореографія, спорт, а також музика, яка і залишила у серці Юлі найглибший слід. Таким чином майбутня співачка переконалася, що музика — це її покликання. 

Вдень дівчинка сиділа за шкільною партою, а після уроків ходила до викладачів, які давали їй уроки вокалу. Учениця займалася в кількох вокальних студіях, аби здобути якомога більше знань та навичок.

Коли Юлії виповнилося 17 років, вона пройшла кастинг до львівського гурту «Гламур» і співала в ньому протягом наступних п’яти років. Коли артистка відчула, що її розвиток у межах проекту зупинився, вона вирішила залишити своїх колег та піти з колективу. За словами самої співачки, вона відчула в собі потенціал, який реалізувати у «Гламурі» повною мірою вже не мала можливості. У цей переломний момент свого життя Юлія знайомиться зі співаком Віталієм Козловським, який розгледів у ній великі перспективи та переконує у необхідності сольної творчості. Таким чином, у 2013-му відомий український співак став продюсером Думанської.

Після підписання контракту було презентовано дуетну композицію «Тайна» та кліп до неї, де режисером виступила Катя Царик. Відеоробота здобула неабияку популярність на музичних телевізійних каналах: наприкінці 2014 року пісню «Тайна» було номіновано на престижну музичну премію YUNA в категорії «Кращий дует». Після такого успіху Юлія нарешті наважилася на сольну роботу, результатом якої стала композиція «Мама, прости». Відеокліп на неї відзняв режисер Євген Тимохін.

Крок за кроком співачка поповнює свій репертуар новими сольними композиціями. У 2015 році вже без свого зіркового продюсера вона презентувала ліричну й чуттєву композицію «Пробач» та відеокліп до неї (режисер Сергій Солодкий). Взимку 2016 року Юлія представила свою нову пісню та відеокліп «Двічі в одну річку не ввійдеш» — кавер-версію на пісню Юлії Рай «Річка», написану 2002 року.

Згодом почалася творча співпраця Юлії Думанської та Олексія Потапенка (Потапа), плодом якої стала їхня перша пісня «Стреляй». 1 червня 2017 року співачка випустила композицію «Закохана», текст якої написав Потап. Юлія зізнається, що робота з Олексієм ґрунтується на експериментах над різноманітними стилями, серед яких її улюблені — це лірика і романтика.

Наразі Юлія Думанська активно працює в студії звукозапису над новим репертуаром, який незабаром увійде до її дебютного альбому.