Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

OPEN KIDS

Open Kids (Опен Кідс) — український поп-гурт.

До складу входять виключно дівчата. Датою народження групи вважається – 11 жовтня 2012 року. Цього дня відбулася прем'єра кліпу "Show Girls". Однак успіх до дівчат приходив поступово, причиною цього стала нерозвиненість соціальних мереж, де групу також могли рекламувати. Єдиним місцем для просування залишався телевізор.

У 2014 році гроші, витрачені на яскравий кліп прямо з Німеччини, повністю окупилися завдяки чарівній пісні «На десерт». Після чого промайнула низка композицій і вже в 2015 році Open Kids завойовують чарт «Europa Plus TV». Трансляція кліпів на телеканалі принесе дівчаткам неймовірну популярність, через що цього ж року організується перший їхній сольний концерт.

У 2016 році до групи приєднується Ганна Музафарова. З її появою справи стали йти набагато краще, адже їм, новачкам в промисловості, вдалося отримати колаборацію з Quest Pistols. Спільний трек називався «Страмо всіх». Завзяту роботу оцінили на щорічній музичній церемонії, Open Kids хоч і не виграли в номінації «Проект року», але зі слів слухачів точно на неї претендували.

Дівчатка дорослішають, і на зміну запальним композиціям приходить романтична лірика. Пісня, присвячена підлітковій любові, називається дуже просто – «Здається». Фанати вважають саме цей час переломним творчості Open Kids. Усі подальші роботи стосуватимуться важливих соціальних та світових проблем.

Величезним шоком стала новина у 2018 році. Невже Open Kids закінчують кар'єру? В Інстаграмі постало прощання. Учасники закликали своїх слухачів не сумувати, хоч тур країною у 2019 і стане останнім. Однак продюсер гурту Юрій Петров заперечує розпад складу, найімовірніше Open Kids трансформується у свою покращену версію, все-таки дівчатам уже давно не по 13.

У листопаді 2020 року продюсер Юрій Петров оголосив про розпад гурту. 8 листопада, через чотири дні після офіційного розпуску гурту, Юрій Петров оголосив кастинг. Гурт залишає назву і всю музику, міняється весь склад учасниць.

Розкажи про це друзям!