Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ДОРН ІВАН

Іван Дорн - співак, музикант, автор пісень, продюсер, діджей, актор та телеведучий російського походження. Засновник та директор дому культури та музичного видавництва Masterskaya. Колишній учасник гурту «Пара нормальних». Після початку російської війни проти України продовжив виступати в Росії, у лютому 2022 виступив проти широкомасштабного вторгнення РФ до України.

Здобув музичну освіту за класом фортепіано, став лауреатом та переможцем численних музичних конкурсів, серед яких: «Запали свою зірку» — 1-е місце, «Перлина Криму» — приз глядацьких симпатій; «Чорноморські ігри»: 2001 рік — посів 3-е призове місце, 2005 рік — посів 2-е призове місце; «Юрмала 2008».

2007 року Іван знайомиться з Анною Добриднєвою й разом із нею створює російськомовний дует «Пара нормальних». 4 жовтня 2008 року дует випускає дебютний альбом «Я придумаю happy end».

1 квітня 2008 року стає ведучим програми «Гутен Морген» на каналі М1. Улітку 2008 року став ведучим програми «Кухня Респект». З 2010 року — ведучий на «1+1». Улітку 2010 року Іван Дорн залишає гурт і його місце займає Артем Мех.

Дорн у складі гурту «Пара нормальних» на виступі під час ралі, організованого Януковичем. Дніпро, 25 грудня 2009

Іван Дорн на фестивалі MRPL City 2017 у Маріуполі

2010 року Дорн починає сольну кар'єру, випускаючи власні пісні, серед яких «Стыцамэн», «Бигуди», «Северное сияние», «Тем более» тощо. Спільно з Apollo Monkeys Іван випускає пісню «Синими, Жёлтыми, Красными».

25 травня в Києві та 26 травня 2012 року в Москві презентував перший сольний альбом «CO'N'DORN». На російській премії МузТВ-2012 був номінований у категорії «Прорив року», також у категоріях: «Дебют», «Відео» («Стыцамен») і «Дизайн» (офіційний сайт), — на премії «Степовий вовк» 2012. У червні 2012 року журнал Billboard Russia помістив Івана Дорна на обкладинку як «головного героя молодих музикантів».

У 2013 році Іван Дорн отримує найбільшу кількість номінацій серед інших артистів на українській національній музичній премії YUNA. За версією YUNA 2013 альбом CO'N'DORN отримує нагороду «Найкращий альбом», а сам Іван перемагає у номінації «Найкращий виконавець» (2013, 2014, 2015).

Восени 2012 року записав саундтрек до реаліті-шоу каналу Ю «Топ-модель по-російськи», взявши за основу музичної теми приспів зі своєї пісні «Бигуди», а також версію «Свято до нас приходить» для рекламного ролика Coca-Cola.

У листопаді 2014 року вийшов студійний альбом RANDORN, йому передували сингли «Невоспитанный», «Мишка виновен», «Номер 23» тощо.

2014 року був суддею в п'ятому сезоні шоу «X-Фактор», а 2016 — у шостому сезоні шоу «Голос країни» (The Voice). Після наставництва у вокальних шоу Іван усвідомлює своєю місією розвивати автентичні таланти України. Створює у серці Києва дім культури та музичне видавництво Masterskaya — простір для самобутніх українських музикантів, де вони можуть проявити свою творчість та отримати допомогу бути почутими аудиторією. Masterskaya відкрила такі таланти як Yuko, гурт [O], Тонка та ЮЮ. З початком повномасштабної війни росії проти України Masterskaya трансформувалась у волонтерський центр, що забезпечує гуманітарні та медичні потреби України.

У № 10 за жовтень 2015 року журнал Forbes Україна опублікував рейтинг «30 до 30», до якого включив Івана Дорна. З приводу цього Дорн заявив, що йому хочеться, щоб його вписали до підручника з музичної революції в Україні. Можливо, навіть за її межами.

У лютому 2017 року вийшов концертний альбом Jazzy Funky Dorn. У липні того ж року Іван Дорн виступив на першому фестивалі MRPL City 2017 у Маріуполі. Він був хедлайнером фестивалю і закривав усю його програму.

14 квітня 2017 вийшов новий студійний альбом OTD (Open the Dorn), записаний в Америці.

Сингл «Collaba» з альбому OTD стає одним із ключових хітів України в першій половині 2017 року, поряд із композиціями «Тает Лед» гурту «Грибы» та «Вите надо выйти» Estradarada.

У 2018 році Іван Дорн активно зайнявся благодійністю. Запустив проект зі збору коштів та будівництва танцювальної школи для Masaka Kids Africana, в Уганді. Проект був висвітлений Billboard, Complex та іншими великими виданнями. Восени 2018 року разом із «Кураж Базар» також запустив збір коштів на допомогу українським музичним школам, які потребують музичних інструментів.

Взимку 2021 Іван анонсував прем'єру четвертого студійного альбому DORNDOM на весну 2022. Прем'єру відкладено на невизначений строк.

У лютому 2022 року виступив проти повномасштабного вторгнення РФ до України. У березні 2022 року лейбл Дорна Masterskaya закрив музичний каталог для РФ та Білорусі.

Розкажи про це друзям!