Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ПОТАПЕНКО ОЛЕКСІЙ

Олексій Потапенко (сценічне ім'я Потап або ПТП) - український продюсер, автор і виконавець пісень, режисер, сценарист, композитор, телеведучий, майстер спорту з водного поло, тренер вокального шоу «Голос країни», Заслужений артист України. Учасник і продюсер таких культових музичних колективів як Потап и Настя, «Время и Стекло», «Moзgi» та інших, з якими написав і випустив понад 300 пісень.

2000 року Потап став учасником українського реп-гурту «Вхід у змінному взутті» де залишався до 2006 року. Пісня Потапа «На своей волне» стала саундтреком до фільму «Один за всіх», а 2006 року пісня, яку він записав разом із гуртами «New'Z'Cool» та «XS» стала саундтреком до фільму «Штольня».

2006 року з Настею Каменських створив дует Потап и Настя, в якому Олексій був продюсером, виконавцем, автором пісень і музики, режисером і сценаристом кліпів. Дует дебютував з піснею «Не пара», яка миттєво стала міжнародним хітом. Вже через рік існування дуету, Олексій стає лауреатом фестивалю «Нові пісні про головне», як автор хіта. У 2008 році дует випускає альбом під назвою «Непара».

Вже через рік, у 2009-му «Потап и Настя» випускають другий альбом під назвою «Не люби мне мозги», що включає треки «На раЁне», «Новый Год», «Чипсы, чиксы, лавандос». Найпопулярнішою композицією з альбому стала пісня «Чумачечая весна».

2013 року вийшов третій альбом «Все пучком». Однойменна пісня отримала премію «Золотий Грамофон — 2014» і довго трималася в топі музичних чартів разом із новим хітом «Уди Уди».

Гурт отримав понад 50 міжнародних премій: «M1 Music Awards», «Пісня Року», «Золотий Грамофон», «Премія Муз-ТВ», «Шарманка», «RU.TV». У 2017 році «Потап і Настя» були нагороджені почесною премією М1 «За внесок і розвиток вітчизняного шоу-бізнесу». За 11 років гурт «Потап и Настя» випустили 6 комерційно успішних альбомів, презентував 29 відео кліпів та виступив з гастролями по всьому світу.

У 2014 році стартує проєкт «Mozgi», де Олексій обіймає посаду продюсера, автора і виконавця пісень, композитора, режисера і сценариста кліпів по цей день. З 2015-го по 2018-й MOZGI отримали 5 номінацій на премії Yearly Ukrainian National Awards і 4 — на M1 Music Awards, перемігши в останній двічі.

2017 року «Потап и Настя» оголосили про припинення діяльності дуету й початок роботи сольно: ПТП і NK | Настя Каменських відповідно. Перший сольний альбом ПТП «Спелые Сливы ЕР» вийшов 3 листопада 2017. Спільна робота Потапа і Насті не закінчилася і Олексій продовжив писати пісні для проєкту NK. Так, за підтримки Потапа, у співачки виходять хіти «#этомояночь», спільно написана україномовна пісня «Тримай», «Дай мне», міжнародний хіт іспанською та англійською мовами Peligroso, LOMALA і Попа, как у Ким. «Тримай» понад рік очолювала головні хіт паради країни, отримавши музичну нагороду YUNA 2019, як головний естрадний хіт року в той час, як Peligroso шість тижнів перебувала у топ чарті 25 кращих пісень світу в категорії Тропічних пісень за версією найавторитетнішого музичного видання Billboard.